Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centras

Šių metų gegužės 4 d. (šeštadienį) Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre įvyks Vilmos Kvedaravičiūtės koncertas „Gražiausios dainos Mamai”. Lauksime koncerte!

 

Skip to content